امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کانادا آموزی دانش ویزای

ویزای دانش آموزی کانادا
#1
تحصیل دانش آموزان در کانادا

یکی از سریع‌ترین راه های ورود دانش آموزان و کودکان به کانادا از طریق ویزای تحصیل دانش آموزان در کانادا که شامل مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان میشود. والدین می توانند از طریق این ویزا فرزندان زیر ۱۸ سال خود را برای ادامه تحصیل به کانادا بفرستند. کشور کانادا با بهره مندی از بالاترین سطوح آموزشی و علمی، یکی از پیشرفته ترین و بهترین سیستم های آموزشی را دارد.  دانش آموزانی که در این کشور تحصیل می کنند، علاوه بر بهره مندی از یک سطح بالای علمی و آموزشی، از آینده شغلی و تحصیلی خوبی برخوردار خواهند بود. تحصیل در مدارس کانادا اولین انتخاب والدین برای دانش آموزان متقاضی تحصیل در خارج از کشور میباشد که این امکانات عبارت است از :

همراهی والدین ، تحصیل به زبان‌های انگلیسی و یا فرانسه، مدرک معتبر تحصیلی، جامعه امن می باشد. با توجه به امکانات و بهره‌وری بالای سیستم آموزشی مدارس کانادا متقاضیان ویزای دانش آموزی کانادا رشد چشمگیری در سالهای اخیر نموده‌اند.

دانش آموزانی که از طریق ویزای تحصیلی به کانادا وارد می شوند در ابتدای ورود به مدرسه از نظر سطح علمی مورد ارزیابی قرار میگیرند و براساس نتیجه آزمون سطح تحصیلی آنها تعیین می شود.

برای اخذ ویزای دانش آموزی کانادا ابتدای کار باید از یکی مدارس معتبر کانادا متناسب با سطح تحصیلی کودکان و دانش آموزان پذیرش تحصیلی گرفت. سال تحصیلی مدارس کانادا تقریباً  ۱۰ ماه و به دو ترم تقسیم می‌گردد. ترم اول سال تحصیلی مدارس از سپتامبر (شهریور) شروع و تا اواسط ژانویه ادامه دارد. (شروع: اواسط شهریور- پایان: اواخر دی‌ماه) / ترم دوم سال تحصیلی از فوریه (بهمن) شروع و تا ژوئن ادامه دارد. (شروع: اواسط بهمن – پایان: اوایل تیر). متقاضیان ویزای دانش آموزی می‌بایست برای یکی از ترم‌های تحصیلی های فوق اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نمایند.

سال تحصیلی در کانادا

سال تحصیلی در کانادا برای دانش آموزان از مقطع دبستان تا دبیرستان از اواسط شهریور شروع و تا انتهای دی ماه ادامه دارد. مقاطع تحصیلی برای دانش آموزان در کانادا به مهد کودک ۴ تا ۶ سال، دبستان یا همان ابتدایی ۶ تا ۱۴ سال و دبیرستان ۱۴ تا ۱۸ سال تقسیم می شود.

مقطع دبیرستان در کانادا در هر سال تحصیلی به ۲ ترم تقسیم شده که هر سال دانش آموزان به کمک مشاوران تحصیلی در هر ترم ۴ واحد را انتخاب می کنند که در مجموع در پایان سال ۸ واحد را پشت سر خواهند گذاشت. واحد ها انتخابی بر اساس رشته ای که دانش آموز قصد تحصیل در آن را در دانشگاه دارد انتخاب می شود. والدین دانش آموزانی که از طریق ویزای تحصیلی به کانادا وارد می شوند، در صورتی که واجد شرایط باشند می توانند جهت همراهی فرزند خود در کانادا از طریق ویزای همراه (ویزای توریستی) اقدام نمایند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,بکلینک قوی,بکلینک ارزان,رپورتاژ اگهی,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

فروم تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ،تالار گفتگو،بکلینک قوی،بکلینک ارزان،رپورتاژ اگهی، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق,انجمن تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

دوستان ما