امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آماده ما تیم روش بازی کی فرداست کاملا

کی روش: تیم ما کاملا آماده بازی فرداست

کی روش در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم فوتبال کره جنوبی گفت: مطمئنا بازی فردا مقابل کره جنوبی قسمت دیگری از رقابت های سخت برای صعود به جام جهانی خواهد بود و ما بازی دشواری مقابل تیم پراعتبار و تیمی که تاریخچه قوی دارد  خواهیم داشت و این بازی یک دیدار دیگر در راه صعود به جام جهانی روسیه برای ما به شمار می‌ رود البته تیم ما و بازیکنان کاملا آماده اند و تمامی بازیکنان با انگیزه و اشتیاق کامل آماده بازی فردا اند و می دانیم که این ایام ویژه و محترمی برای جامعه ایرانی از بعد فرهنگی و مذهبی به شمار می‌ رود و وظیفه ما این است که با عملکرد خوب نتیجه لازم را برای ایران به همراه بیاوریم.

کی‌ روش درباره میزان آمادگی ملی پوشان ایران هم گفت: در ازبکستان هم تک‌ تک بازیکنانم آمادگی لازم را برای بازی داشتند و برای این بازی هم همه آماده اند و همه ی آنها باعث سردرد من برای انتخاب شدند که امیدوارم بتوانم بهترین انتخاب را برای بازی فردا انجام دهم.
وی درباره ترس کره ای ها از تیم فوتبال ایران هم گفت: نگاهم به این موضوع نه تهدید است و نه فرصت، زیرا ما همه فوتبالیستیم و به دنبال کسب نتیجه، ما دنبال یک تجارت سرگرمی ایم تا باعث خوشحالی مردم شویم و به همین دلیل می‌ خواهیم برنده بازی فردا باشیم البته در زمین مسابقه برنده مشخص می‌ شود و نباید به این حرف‌ هایی که در روزنامه‌ ها زده می‌ شود توجه کرد!
کی‌ روش افزود: بازی ما مقابل کره یک چالش است و هر بار که با این تیم بازی می‌ کنیم از این دیدار یاد می‌ گیریم زیرا آنها قدمت زیادی در فوتبال دارند و قبلا میزبان جام جهانی هم بوده اند و به همین دلیل ما چیزی برای از دست دادن مقابل این حریف نداریم و فقط تلاش می‌ کنیم به این بازی به عنوان یک بازی در مسیر جام جهانی نگاه کنیم و در انتها مطمئن ام مثل سایر بازی‌ هایمان شاهد فوتبال خوبی خواهیم بود.
وی ادامه داد: موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است شما نمی‌ توانید با جنگ‌ های روانی و صحبت کردن زیاد در رسانه‌ ها برنده بازی باشید بلکه باید در زمین عملکرد خوبی داشته باشید تا نتیجه خوبی بگیرید و در انتها توقع دارم که بازیکنانم در زمین از خود گذشتگی کنند تا نتیجه لازم به دست بیاید و مطلبی که همیشه به بازیکنانم می‌ گویم این است که وقتی صاحب توپ اید نمایشی که می‌ خواهید پیاده کنید را با دقت انجام دهید چون مردم هم همین را می‌ خواهند.
کی روش در پایان ودر باره شناختش از تیم کره جنوبی هم گفت: این تیم بازیکنان خوبی دارد اما وظیفه من این است که بازیکنان خودم را بزرگ کنم و به آ‌نها بپردازم و زیاد نمی‌‌ خواهم کره‌ ای‌ها را بزرگ کنم اما شکی نداریم که ستاره کره جنوبی آقای کو است که در مصاحبه‌ اش انتقاداتی را به مردم ایران مطرح کرده بود!

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,بکلینک قوی,بکلینک ارزان,رپورتاژ اگهی,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

فروم تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ،تالار گفتگو،بکلینک قوی،بکلینک ارزان،رپورتاژ اگهی، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق,انجمن تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

دوستان ما