امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
منتشرنمودformula fia revealed یک فرمول 2017 calendar آینده‌را تاریخ مسابقات 1 سال

FIA تاریخ مسابقات فرمول یک سال آینده‌را منتشرنمودformula-1-2017-calendar-revealed
#1

formula-1-2017-calendar-revealed
رقابت‌های فرمول ۱ از از اواخر ماه مارس و در استرالیا آغاز و پس از گذشت ۸ ماه در ابوظبی به اتمام خواهد رسید و شامل ۲۱ مسابقه خواهد بود.
تاریخ برگزاری مسابقات به دلیل برخی از مناسبت‌ها نسبت به سال جاری دچار تغییر شده است. این تغییرات در چین و بحرین اتفاق افتاده است و دومین رقابت در شانگهای چین پس از ملبورن برگزار خواهد شد.
مالزی نیز در برگزاری مسابقات از سنگاپور پیشی گرفته و تاریخ برگزاری آن از اوایل ماه اکتبر به اواسط ماه سپتامبر تغییر یافته که این امر سبب شد تا بعد از ژاپن میزبان این رقابت‌ها باشد.
 
یکی دیگر از این تاخیرها را باید دیرکرد برگزاری مسابقات در آمریکا دانست، این امر سبب شده است تا بین مسابقات در مکزیک و آمریکا دو هفته و بین مسابقات در برزیل و مکزیک یک هفته فاصله ایجاد شود.
کارشناسان آلمانی، کانادایی و برزیلی پس از مذاکرات انجام شده بر این عقیده بودند که بار دیگر می‌توان رقابت‌های فرمول ۱ آلمان را در پیست نوربرگرینگ این کشور برگزار کرد.
رقابت‌های فرمول ۱ بار دیگر با زمان برگزاری مسابقات ۲۴ ساعته‌ی لمانز که در هفته‌های پایانی ماه ژوئن برگزار می‌شود تداخل پیدا کرد و این امر سبب شد تا در این تاریخ‌، مسابقه‌ی فرمول ۱ به آذربایجان منتقل شود. 
 
تقویم زمان برگزاری مسابقات در سال ۲۰۱۷


فایل‌های پیوست
.jpg   F.jpg (اندازه 87/6 KB / تعداد دانلود: 0)
انجمن سرگرمی علمی خبری تفریحی تهران پاتوق
نیازمند  به همکار برای نویسندگی هستیم

 برای ارتباط فقط از پیام خصوصی یا ایمیل استفاده کنید 
​ 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,بکلینک قوی,بکلینک ارزان,رپورتاژ اگهی,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

فروم تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ،تالار گفتگو،بکلینک قوی،بکلینک ارزان،رپورتاژ اگهی، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق,انجمن تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

دوستان ما