امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پردازی تجهیزات نور بر فروشگاهی اهمیت

اهمیت نور پردازی بر تجهیزات فروشگاهی
#1
نور پردازی یخچال فروشگاهی و قفسه فروشگاهی به عنوان یک مسئله مهم در هایپر مارکت ها مطرح شده است. در واقع  نور پردازی صحیح و هماهنگ انسان ها را همیشه تحت تاثیر قرار می دهد و هایپر مارکت ها را از فضای معمولی و کسل کننده به فضایی با اتمسفر زندگی، سرگرمی و نشاط آور تبدیل می کند.
[عکس: 1.jpg]
[عکس: 2-1.jpg]
با توجه به مطالعات اخیر، روشنایی سازگار در هر بخش فروشگاه به خصوص در شب به فروشگاه هویت بصری می افزاید. همچنین تنها زیبایی خارجی تجهیزات فروشگاهی کافی نیست استفاده از لامپ ها و لوستر های مناسب با نور های پایدار و دیزاین مدرن بر یخچال فروشگاهی و قفسه فروشگاهی باعث جذب مشتری بیشتر و تفاوت نسبت به فروشگاه های دیگر می  شود.
[عکس: 3.jpg]
[عکس: 4-1.jpg]
زمانی که نور کافی با چیدمان مناسب به یخچال فروشگاهی و قفسه فروشگاهی  داده شود انسان ناخودآگاه قادر به درک و احساس آنها و اقلام داخلشان میشود در نتیجه سبب فروش بیشتر میشود.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,بکلینک قوی,بکلینک ارزان,رپورتاژ اگهی,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

فروم تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ،تالار گفتگو،بکلینک قوی،بکلینک ارزان،رپورتاژ اگهی، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق,انجمن تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

دوستان ما