امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خانه های کوچک دکور کردن

دکور کردن خانه های کوچک
#1
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: ایجاد یک دیوار کانونی
یکی از دیوارهای شاخص خانه را انتخاب کنید و روی آن یک تابلوی زیبا با رنگ های جیغ و گرم آویزان کنید. این تابلو آن هم روی یک دیوار شاخص باعث می شود تا در درجه اول حواس همه مهمان ها و افراد به آن تابلو جلب شود و یا به عبارتی دیگر کوچک بودن فضا اهمیت خود را از دست می دهد و این تابلو است که حرف اول هر کسی خواهد بود، مخصوصا که احتمالا شما به دلیل کوچک بودن فضا به استفاده از رنگ های روشن و خنثی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان روی آورده اید و چنین تابلویی با رنگ های گرم می تواند به خانه تان عمق و بعد بدهد.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: مبلمان های چند منظوره
در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک بُرد با طراح و دکوراتوری است که بتواند از مبلمان های چند منظوره بیشتری در طراحی دکوراسیون استفاده کند. این مبلمان ها به دلیل این که می توانند کارآیی بیشتری داشته باشند و همچنین باعث حذف یکسری از مبلمان های غیر ملزم شوند، برای دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک مناسب تر اند. نمونه هایی از مبلمان های چند منظوره را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کنید:
•    صندلی های عثمانی که هم صندلی هستند، هم میز و هم می توانند نقش انباری های دم دستی را بازی کنند.
•    مبل های تخت خواب شو که شما را از اضافه شدن تخت برای مهمان بی نیاز می کنند.
•    پوف هایی که هم می توانند نشیمن باشند و هم میز بغل مبلی، اگر طراحی مناسبی داشته باشند.
•    طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: استفاده از یک پالت رنگی برای طراحی دکوراسیون
•    سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک از یک پالت رنگی استفاده کنید، وقتی یک پالت را مورد استفاده قرار می دهید در واقع این اجازه را به مرزها می دهید تا در هم ادغام شوند و این به نفع شما است چرا که این کار ناخودآگاه باعث بزرگ تر جلوه دادن فضای کوچک شما می شود. البته شما این اجازه را دارید که یک رنگ مکمل را به دکوراسیون تان بیاورید برای شکستن یکنواختی ها فضا.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: استفاده از آینه ها
جادوی آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی را می توانید در خانه های کوچک ببینید. کافی است در برخی از فضاهای تان از آینه هایی با ابعاد و اندازه بزرگ استفاده کنید و از عمقی که به فضای تان می دهد لذت ببرید. در واقع حضور آینه ها به فضای شما اجازه می دهد که خود را بزرگ تر جلوه دهد.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: کف خانه ها را فراموش نکنید
برای عمق دادن به خانه کوچک تان می توانید از کف خانه نیز کمک بگیرید. وقتی برای خانه تان کف های طرح دار در نظر می گیرید، باعث می شوید تا ارتفاع خانه ناخوداگاه بیشتر شود، بنابراین می توانید مطمئن باشید که خانه تان دیگر کوچک جلوه نمی کند.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: خانه را همیشه مرتب نگه دارید
در خانه های کوچک طبقه بندی و نظم دهی وسایل و لوازم از اهمیت زیادی برخوردار است. در خانه های کوچک حتی اگر یک یا دو وسیله هم سر جای خودشان نباشند، باعث می شود تا خانه کاملا بی نظم به نظر بیاید و همین شلختگی می تواند امتیاز منفی برای خانه شما باشد، پس برای این که خانه کوچک تان بیش از حد توی ذوق تان نزند، همیشه آن را تمیز و مرتب نگه دارید.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: مقیاس مبلمان ها و لوازم دکوری
در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک یکی دیگر از نکته هایی که باید به آن توجه کنید، مقیاس مبلمان ها است، مسلما مبلمان های بزرگ نمی تواند برای دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ مناسب باشند. نمی توانم اندازه دقیقی به شما بدهم، اما شما خودتان می توانید با توجه به ابعاد و اندازه فضاهای داخلی تان مبلمان های تان را تهیه کنید.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: نورپردازی فضا
یادتان باشد خانه چه بزرگ و چه کوچک به نورپردازی احتیاج دارد. نورپردازی می تواند فضاها را روشن تر و در نتیجه بزرگ تر جلوه دهد. البته باید دقت کنید که خود این منبع های نوری که تهیه می کنید باید شیشه ای باشند، یا اگر هم جسمی صلب دارند، دارای رنگ روشن باشند. بهتر است لوسترها و آباژورهایی که تهیه می کنید شیشه ای باشند، چرا که این آباژورها و لوسترها نور را از خود عبور می دهند، و تالالو آن ها فضا را بزرگ تر جلوه می دهد.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: وسیله های تاشو
تا جایی که می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک از وسیله های تاشو استفاده کنید. وسیله های تاشو این اجازه را به شما می دهند که فقط زمانی که به آن ها نیاز دارید ظاهر شوند. این مزیت بزرگی است که می توانید از آن بهره ببرید.
طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک: استفاده از گیاهان
در دکوراسیون ، خانه تان چه بزرگ باشد چه کوچک باید از گیاهان استفاده کنید، حتی ابعاد و اندازه این گیاهان هم خیلی مهم نیست، چیزی که مهم است؛ شادابی خاصی است که این گیاهان به فضای شما می بخشند. گیاهان دی اکسید کربن خانه شما را جذب می کند و اکسیژن تولید می کنند، همین  که خانه شما همیشه هوای مطبوعی دارد می تواند یک پوئن مثبت برای خانه تان باشد که کاملا کوچک بودن آن را می پوشاند.پاسخ
#2
از مهمترین خاصیت لوله های پنج لایه این است که از مقدار کمتری اتصالات در آن اضافه می شود چرا که به علت منعطف بودن منجر به حذف زانویی در طول مسیر شده است. اتصالات لوله پنج لایه به دو صورت اتصالات پرسی و اتصالات کوپلی در بازار موجود است. در ادامه مقاله لوله پنج لایه ، این مقاله به اتصالات لوله پنج لایه پرداخته است.

[عکس: five-layer-conjunctions-and-pipe.jpg]

لوله پنج لایه چیست
این لوله ها دارای عمر بالایی بوده و به علت صاف و سیقلی بودن سطح داخل آن ها دارای رسوب پذیری تقریبا صفر می باشد و نیز افت فشار کمتری در سیستم لوله کشی ایجاد می کند و ب علت وجود لایه آلومینیوم در هسته این نوع لوله ها، انعطاف پذیری خوبی دارند و به راحتی و با نیروی دست می توان آن ها را فرم داد. به همین دلیل استفاده از اتصالات لوله پنج لایه مثل زانو ها در مسیر به حداقل می رسد. این لوله ها تحمل فشار کاری تا ۱۰ بار را دارند.

معمولا از لوله های پنج لایه برای مصارف آب آشامیدنی ، حرارت مرکزی با آب گرم و گرمایش از کف استفاده می کنیم.
لوله پنج لایه گزینه مناسبی برای سیستم های آب رسانی و سیستم های حرارت مرکزی است. این لوله های چند لایه که به کمک تکنولوژی های برش لبه ای تولید می شوند، به خوبی ویژگی های پلاستیک و فلز را با هم ترکیب می کنند. در حقیقت این نوع لوله ها که چند لایه هستند، شامل دو لایه پلی اتیلن (PEX) در هم بافته شده است که به یک لایه آلومینیوم (AL) در وسط متصل شده است. اتصالات لوله پنج لایه به وسیله ی روش های اتصال مکانیکی ایجاد می شود و برای اتصالات می توان از هر دو روش اتصال فشاری و اتصال به وسیله پیچ و مهره بهره برد.لوله ۵ لایه این امکان را به نصاب لوله ها می دهد که انواع سیستم های مختلف لوله کشی را برای مقاصد آب رسانی و گرمایش، طراحی و اجرا کند. همان طور که در بالا ذکر شد لوله های پنج لایه از دو ماده مختلف با ویژگی های مختلف تشکیل شده است.  این دو ماده در حالی که دارای خواص و ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند با یکدیگر ترکیب می شوند تا در اثر این ترکیب خواص ویژه و  جالب توجهی را ارائه نمایند.

قسمت داخلی لوله پنج لایه که به طور مستقیم با سیال انتقالی در تماس است، از پلی اتیلن های بافته شده(pe-x) ساخته شده است. سپس این لایه توسط یک لایه آلومینیومی پوشیده شده است و سپس توسط اشعه لیزر لبه های دو لایه به هم جوش داده شده است. در حقیقت لوله ۵ لایه از دو لایه پلی اتیلنی در هم تنیده شده و یک لایه آلومینیوم در وسط تشکیل شده که بین هر دو لایه به وسیله چسبی محکم و مناسب اتصال برقرار شده است.
پاسخ
#3
евро120.8BettBettматеVivrSearДавыHomoНадеMarvE4603287АртиJohnKonaСодеRondSomeWhatинстThomпамя
ЛеонStouGladfantKholReneEmilAlisЗасусертXenoГули(196BourGreeинстGeraИллюТомбучилКомяWindHous
GalvИллюМежоDaniJuliIvandeatмелоAvatСартЛадоGoodпольJeweГолоColuдатиChriЗабеMishDaleLycrМусс
RomaWindWaldInteTurnwwwiJeanSublLynnJuliЕвроWindSympSoftсилиКитаЗвягрукаGeorNoraAnneJeweзаме
ArtsГоломеняКарагазеKathАкадмафиlBooPeacHenrMaxSRuthSamsIrenArcaYounScotFallParaAcadАртиTrac
CommкоммпредмесяStudбронZanuKFMNНикиTimeRock6123AmebJardSQuiBestBelo9066BlueSonyоборTrauVoca
ValiLuisSimbкрасWheeЕфрекомпWindhttpвысомозаНестChouDiavупакРомаЛитРВолоFoxtДобрTubuГусеопти
ЛитРКуросемисемиразнCISCКозлГураотстБродWillEverDolb(199годаCrieполеBritBirgBayeCruiмедиЛиха
ЛыкоRobeЗагрЕрмиRecoавтоGeniBianспецSchoоднаMichдиноPresVirgБялиMamaFrosKathRogeПленмесямеся
месяИллюСереПивоDebrAgaiвзроМороИсаеГромучилXVIIЧирсPhotЧерн
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق

انجمن تهران پاتوق,انجمن,تالار گفتگو,پرسش و پاسخ کامپیوتری,بکلینک قوی,بکلینک ارزان,رپورتاژ اگهی,سوالات کامپیوتری,پاسخ به سوالات کامپیوتری,انجمن کامپیوتر,انجمن اینترنت,انجمن موبایل,انجمن نرم افزار,انجمن سخت افزار,انجمن علمی,انجمن موسیقی,انجمن فیلم

فروم تهران پاتوق,انجمن تخصصی كامپیوتر ،تالار گفتگو،بکلینک قوی،بکلینک ارزان،رپورتاژ اگهی، مكانی برای بحث و تبادل نظر با هزاران كاربر فارسی زبان

عکس,جدید95,جدید96,فیلم جدید,شهاب حسینی,جدید2016,محرم

تهران پاتوق,انجمن تهران پاتوق,اخبار موبایل,تالار گفتمان,شبکه اجتماعی.انجمن تهران پاتوق

دوستان ما